מיליארדי שקלים, אלפי קילומטרים ומאות לקוחות.

מהפקדות בנק ועד לחלוקת מזומנים לכספומטים, והובלת ופריטת מצלצלין שירותי ההובלה המשוריינת של חברת ברינקס עוסקים בהובלת מזומנים בביטחה מאז 1859, ומגינים על בתי עסק מפני הסיכונים הקשורים בטיפול בכסף מזומן.

יותר חברות בארץ ובעולם משתמשות בשירותי ההובלה המשוריינת של ברינקס מאשר בשירותי ההובלה המשוריינים של כל חברה אחרת, ולא קשה להבין מדוע – הסטנדרטים של ברינקס הם אמת המידה שלפיה נמדדים כל השאר, והיא מסמלת בתודעה הציבורית את נושא האבטחה המסחרית בכל רחבי העולם.

אבטחה ללא מתחרים: אין מתחרים לרמת האבטחה של ברינקס, המבוססת בראש ובראשונה על כלי הרכב המשוריינים של החברה. כלי הרכב המיוחדים של ברינקס הוכנסו לשירות ב- 1927 ולמעשה הינם כספות על גלגלים. כלי הרכב הללו מאוישים במאבטחי הובלה משוריינת בעלי הכשרה מקצועית בנושאי אבטחה ונשק.

טכנולוגיה מתקדמת: אנו מפעילים את השיטות המתקדמות ביותר בתכנון לוגיסטי, תקשורת ומערכות ביקורת כדי לחזק עוד יותר את המוניטין הייחודי של החברה לביטחון ואבטחה, וכדי לפתח פתרונות חדשים ויצירתיים לאתגרי סיכון קיימים ועתידיים.

כיסוי כלל-ארצי: צי הרכב המשוריין של החברה מונה עשרות כלים, שמובילים מיליוני שקלים במזומן ובדברי ערך מדי יום. לכן אין זה משנה כלל איפה העסק שלך ממוקם, תמיד תוכל לסמוך על ברינקס.

הגנה כוללת: השירות של ברינקס מגובה בהגנה כוללת המכסה אובדן בכל מקום שבו אנו פועלים. ביטוח כל-הסיכונים שלנו הוא הטוב ביותר בתעשייה, ללא הגבלה פרט לחריגי המלחמה והסיכונים הגרעיניים הסטנדרטיים והמקובלים. במקרה של תביעה, יופעלו כל המערכות והשירותים המתאימים כדי לחקור וליישב את העניינים במהירות.

שירותי ההובלה המשוריינת של ברינקס מציעים יתרונות מוחשיים שיסייעו לעסקך להצליח

הקטנת החשיפה לסיכון: בעזרת שירותי ההובלה המשוריינים של ברינקס תוכל להפוך את עסקך ליעד פחות אטרקטיבי לפושעים, בכך שתסלק מהשטח כסף מזומן עודף ובכך תקטין את החשיפה לגניבות מבית ומחוץ.

ייעול העבודה: כשאינך עסוק בהובלת מזומנים או בבעיות של אבטחה, זמנך פנוי יותר להתמקד במה שחשוב באמת – העסק שלך והצלחתו. וכמובן, הודות לתחושת הביטחון המוגברת הנלווית לשירותי ההובלה המשוריינים של ברינקס, עובדיך ירגישו בטוחים יותר ולחוצים פחות, ויבצעו את עבודתם יותר ביעילות.

חיסכון בעלויות: כשאתה שוכר את שירותיה של ברינקס, אתה מקטין את התלות שלך בתהליכי ניהול סיכונים פנימיים יקרים, וחוסך בעלויות ההכשרה המיוחדות הנחוצות כדי להכין את העובדים להתמודדות עם בעיות של אבטחה והוצאות הביטוח והשתתפות עצמית של העסק.

שיפור השירות ללקוח: שירות טוב ללקוח כולל הגנה על כספו. שירותי ההובלה המשוריינת של ברינקס מרתיעים ומונעים פעילות פלילית על ידי צמצום כמות הכסף המזומן. הנוכחות הפיזית שלנו בשטח תרגיע את הלקוחות ותשכנע אותם במחויבות שיש לך לביטחונם. שלוות נפש: הטיפול בכסף מזומן מסכן את עובדיך, את לקוחותיך ואת העסק. בעזרת שירותי חברת ברינקס תוכל לישון בשקט בלילה, ולדעת שהעברת את הסיכון ואת החבות הקשורה בהובלת המזומנים לחברה הידועה כמהימנה ביותר בעסקי ההובלה המשוריינת. עם לקוחות החברה הנאמנים נמנים: הבנקים, משרדי ממשלה, רשתות מסחר וחברות עסקיות.