מנהל משרד:
רז צבי: Raz.Zvi@brinksinc.com
סלולארי: 054-3971128
פנימי בורסה: 71128

מחלקת תפעול :
מנהל תפעול:
ליאור מלר: Lior.Meller@brinksinc.com
סלולארי: 054-3971096
פנימי בורסה: 71096

מנהל כספות לפרטיים:
אורון ברק: Oron.Barak@brinksinc.com
סלולארי: 050-7221287

צוות מבצענים :
שלום אוחנה : Shalom.Ohana@brinksinc.com
סלולארי: 054-39701129
פנימי בורסה: 71129
דרור עזרא: Dror.Ezra@brinksinc.com
סלולארי: 054-3971105
פנימי בורסה: 71105

מחלקת מכירות וקשרי לקוחות:
מנהלת תיקי לקוחות גלובליים – תמי צדוק: Tami.Zadok@brinksinc.com
סלולארי: 054-3971098
פנימי בורסה: 71098
נציג מכירות – שי סבג: Shay.Sabag@brinksinc.com
סלולארי: 054-3971079
פנימי בורסה:71079

מנהל קשרי תחנות ברינקס:
תומר אגסי: Tomer.agasi@brinksinc.com
סלולארי 054-3971103
פנימי 71103

הנהלת חשבונות:
חגית קורן: Hagit.Korn@brinksinc.com
שמואל קופייקה: Shmuel.Kopeka@brinksinc.com

מנהלת אדמיניסטרטיבית ואחראית משלוחי DHL
קרן אוחיון: Keren.Ohayon@brinksinc.com
טלפון: 03-5750111
סלולארי: 054-3971126